OMS adaptér pro pouzdra

OMSIH

Nové

OMS - Orpaz Modular System je modulární upevňovací systém, který na rozdíl od běžného typu dovoluje snadné přesouvání taktického vybavení. Skládá se z adaptéru pro pouzdra zbraní, zásobníků a dalšího vybavení Orpaz a adaptéru pro MOLLE vybavení. Protistranou jsou různé typy úchytů, do kterých lze adaptér upevnit. 


 

Více informací

Tento produkt již není na skladě

487,60 Kč

487,60 Kč bez DPH

Více informací

Modularita

Možnost připevnění vybavení k libovolnému úchytu OMS podle individuálních potřeb, bez nářadí a během několika sekund.

Kompatibilita
Adaptér na pouzdra a adaptér MOLLE lze připevnit k jakémukoli příslušenství Orpaz, a to na pouzdra zbraní, pouzdra na zásobníky a na vybavení MOLLE.

Upgradujte svůj MOLLE Gear
Vybavení MOLLE upevníte na jakýkoli úchyt OMS pomocí úchytu MOLLE.

Pět různých úchytů
Jednotlivé úchyty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám a umožňovaly libovolné přesouvání vybavení na montážních bodech.

Uzamykací mechanismus
Speciální uzamykací mechanismus bezpečně fixuje zařízení k úchytu.

Možnosti úchytu

OMS adaptér pro pouzdra
Adaptér pro pouzdra OMS lze připevnit k jakémukoli příslušenství Orpaz (pouzdra na zbraně, pouzdra na zásobníky, vybavení pro ozbrojené složky atd.) Adaptér je vybaven speciálním uzamykacím mechnismem a připevní se na jakýkoli úchyt OMS.
OMS adaptér pro MOLLE
Adaptér MOLLE lze připojit k jakémukoli zařízení kompatibilnímu s MOLLE a zároveň umožňuje namontovat zařízení MOLLE na jakýkoli úchyt OMS. Má speciální uzamykací mechanismus, který udržuje vybavení v bezpečí.
OMS Low Ride úchyt
Speciálně navržená ergonomická struktura dovoluje namontovat pouzdro na nižší úroveň a v případě potřeby umožňuje rychlé vytažení. Pouzdro lze snadno odpojit i když sedíte nebo řídíte.
OMS úchyt na pásek
Hodí se na jakýkoli opasek do šířky 2 palců, na kterém vytvoří montážní bod.
OMS úchyt MOLLE
Poskytuje rychlý montážní bod pro připevnění jakéhokoli příslušenství s adaptéry OMS na MOLLE vestě nebo opasku.
OMS nánožní úchyt
Nastavitelná, bezpečná a ergonomická konstrukce umožňuje připevnění jakéhokoli příslušenství s adaptérem OMS na nohu. Během několika sekund přesunete své vybavení od opasku přes nohu až po vestu.
OMS úchyt na pádlo
Mírné zakřivení úchytu bylo navrženo za účelem přizpůsobení se přirozenému tvaru lidského těla. Pomocí adaptéru OMS lze  připevnit na opasek jakékoli příslušenství.

6 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení