OMS adaptér MOLLE

OMSIM

Nové

OMS - Orpaz Modular System je modulární upevňovací systém, který na rozdíl od běžného systému dovoluje snadné přesouvaní taktického vybavení. Skládá se z vložky pro pouzdra zbraní, zásobníků a dalsího vybaveni Orpaz a vložky pro MOLLE vybavení. Na druhé straně různých uchytů kam lze vložku upevnit. 


 

Více informací

Tento produkt již není na skladě

487,60 Kč

487,60 Kč bez DPH

Více informací

1. Modularita

Přizpůsobte a připevněte své vybavení k libovolnému uchytu OMS podle svých potřeb, bez nářadí a během několika sekund.

2. Kompatibilita
Vložka na pouzdra a vložka Molle lze připevnit k jakémukoli příslušenství Orpaz a to na pouzdra zbraní, pouzder na zásobníky a na molle vybavení.

3. Upgradujte svůj Molle Gear
Upevněte své vybevení MOLLE na jakýkoli úchyt OMS pomocí úchytu MOLLE.

4. Pět různých úchytů
Každý úchyt je speciálně navržen tak, aby vyhovoval specifickým potřebám a dává vám svobodu přeskupit vaše vybavení na různých montážních bodech.

5. Zamykací mechanismus
Speciální uzamykací mechanismus zajišťuje vaše zařízení k úchytu.

Možnosti úchytu

OMS Vložka pro pouzdra
Vložku pro pouzdra OMS lze připevnit k jakémukoli příslušenství Orpaz, jako je pouzdro na zbraně, pouzdra na zásobníky, vybavení pro ozbrojené složky atd. Připevní se na jakýkoli úchyt OMS a je vybaven speciálním uzamykacím mechanismem.
OMS Vložka pro MOLLE
Vložku MOLLE lze připojit k jakémukoli zařízení kompatibilnímu s MOLLE a umožňuje vám namontovat vaše zařízení MOLLE na jakýkoli úchyt OMS. Má speciální uzamykací mechanismus, který udržuje vaše vybavení v dokonalém bezpečí, a extra úchopové adaptéry, které podepřou vložku na místě.
OMS Low Ride úchyt
Speciálně navržená ergonomická struktura vám umožňuje namontovat pouzdro na nižší úroveň a v případě potřeby umožňuje rychlé vytažení. Pouzdro snadno odpojíte, když sedíte nebo řídíte.
OMS úchyt na pásek
Hodí se na jakýkoli opasek do šířky 2 palce a poskytuje montážní bod na vašem opasku.
OMS úchyt MOLLE
Poskytuje rychlý montážní bod pro připevnění jakéhokoli příslušenství s vložkami OMS na vaší MOLLE vestě nebo opasku.
OMS nánožní úchyt
Nastavitelná, bezpečná a ergonomická konstrukce umožňuje připevnění jakéhokoli příslušenství s vložkou OMS na nohu; během několika sekund přesuňte své vybavení od opasku přes nohu až po vestu.
OMS úchyt na pádlo
Mírně zakřivené, aby se přizpůsobily přirozenému tvaru vašeho těla. Připevněte si na opasek jakékoli příslušenství pomocí vložky OMS.

6 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení