Orpaz adapter X1 Zobrazit větší


Orpaz adapter X1

adapterX1

Nové

Orpaz pro svoje pouzdra vyrábí různé typy úchytů.

Více informací

2 ks

132,23 Kč

132,23 Kč bez DPH

Více informací

Kompatibilita

Orpaz nástavce lze připevnit k jakémukoli pouzdru, pouzdru na zásobníky nebo příslušenství vyrobeného touto společností.

Nastavitelnost
Plně nastavitelné uchycení umožní upravit si vybavení přesně dle vašich potřeb.

Oboustrannost
Může být použit pro levoruké i pravoruké střelce.

Vysoce kvalitní polymer
Vyrobeno z odolného, vysoce kvalitního, vstřikovaného polymeru.
Možnosti úchytu

MOLLE
Nástavec MOLLE se hodí k jakémukoli modulárnímu taktickému vybavení se systémem MOLLE a lze použít i pro montáž jakéhokoli příslušenství Orpaz.
Pádlo
Paddle Gen I je úchyt mírně zakřivený podle přirozeného tvaru lidského těla, s minimální stopou a úchyty pro pevné upevnění na opasku. Je snadno odnímatelný, takže lze opasek lehce zasouvat a vysouvat.
Pádlo Gen II
Nástavec Paddle Gen II pojme dvě různá příslušenství Orpaz v libovolném pořadí. Udrží pouta, extra zásobník nebo pouzdro upevněné na Paddle Gen II. Lze snadno a rychle nasadit a sundat z opasku.
Opasek
Klasická možnost pro mnohé střelce. Nástavec se nosí zevně opasku (OWB) až do šířky 2 palců a poskytuje pevný upevňovací bod.
Low Ride
Low Ride je speciálně navržená ergonomická konstrukce se dvěma montážními úrovněmi, která nabízí možnost namontovat vybavení v různých výškách, na bok, na vestu nebo v kombinaci s pádlem.
Thigh Rig
Thigh Rig byl navržen tak, aby splňoval požadavky taktických operačních jednotek. Perfektně sedí na noze a nabízí bezpečnou, ergonomickou mobilitu a snadný přístup. Je plně nastavitelný včetně dvou výškových variant, což umožňuje umístit pouzdro přesně tam, kde ruka uživatele přirozeně spočívá.

13 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení