Orpaz držák na pouta a a zásobník polymer 9mm pádlo

HCE2PG2

Nové

  • NOVÁ verze GEN II s vylepšeným mechanismem zajišťující, aby pouta zůstala na místě a nedošlo k jejich ztrátě nebo krádeži.
  • Dvořaddý zásobník, pouzdro na jeden zásobník. Vhodné pro polymer zásobníky ráže 9 mm a 0,40 (ne z kovu)
  • Paddle GEN II je mírně zakřivený pro přirozené přizpůsobení tvaru vašeho těla, pevně přilne k opasku nebo kalhotám


 

Více informací

2 ks

818,18 Kč

818,18 Kč bez DPH

Více informací

Držák na pouta
Orpaz GEN II umožňuje snadné a efektivní přenášení pout.
Navrženo s novým bezpečnostním mechanismem, který zajišťuje, že vaše manžety zůstanou na místě a zabrání ztrátě nebo krádeži.
Nový držák pout umožňuje snadné vyzvednutí jednou rukou a opětovné vložení do pouzdra s minimální dobou odezvy.
Navrženo tak, aby vyhovovalo široké škále velikostí pout, kompatibilní se všemi nástavci Orpaz a dodáváno se dvěma sponami na opasek podle vašeho výběru (1,75 a 2,25 palce).

Pouzdro na zásobnik ERAN 2
Dvojité pouzdro na zásobník Orpaz Eran 2 se hodí pro všechny polymerové/plastové zásobníky ráže 9 mm a 0,40 (ne zásobníky vyrobené z oceli/kovu), držák zásobníku ERAN-2 je plně nastavitelný pomocí přídržného šroubu a jeho rotace je 100% nastavitelná podle vašich preferencí. Plně kompatibilní se všemi adaptéry Orpaz, takže si užijete 100% modularitu

Pádlo GEN II
Pádlo Gen II pojme libovolná dvě příslušenství Orpaz v libovolném pořadí, které si zvolíte, takže můžete na hrozbu reagovat rychle a efektivně.
Nástavec Paddle Gen II je mírně zakřivený podle přirozeného tvaru vašeho těla, pevně přilne k opasku nebo kalhotám a je snadno odnímatelný. Plně nastavitelny, odolny a elasticky, v okamžiku dovoluje nasadit nebo sundat z pásku nebo kalhot.

8 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení