Orpaz pádlo

Paddle

Nové

Orpaz pro svoje pouzdra vyrábí různé typy úchytů.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

322,31 Kč

322,31 Kč bez DPH

Více informací

Kompatibilita

Orpaz nástavce lze připevnit k jakémukoli pouzdru, pouzdru na zásobníky nebo příslušenství vyrobeného touto společností.

Nastavitelnost
Plně nastavitelné uchycení umožní upravit si vybavení přesně dle vašich potřeb.

Oboustrannost
Může být použit pro levoruké i pravoruké střelce.

Vysoce kvalitní polymer
Vyrobeno z odolného, vysoce kvalitního, vstřikovaného polymeru.
Možnosti úchytu

MOLLE
Nástavec MOLLE se hodí k jakémukoli modulárnímu taktickému vybavení se systémem MOLLE a lze použít i pro montáž jakéhokoli příslušenství Orpaz.
Pádlo
Paddle Gen I je úchyt mírně zakřivený podle přirozeného tvaru lidského těla, s minimální stopou a úchyty pro pevné upevnění na opasku. Je snadno odnímatelný, takže lze opasek lehce zasouvat a vysouvat.
Pádlo Gen II
Nástavec Paddle Gen II pojme dvě různá příslušenství Orpaz v libovolném pořadí. Udrží pouta, extra zásobník nebo pouzdro upevněné na Paddle Gen II. Lze snadno a rychle nasadit a sundat z opasku.
Opasek
Klasická možnost pro mnohé střelce. Nástavec se nosí zevně opasku (OWB) až do šířky 2 palců a poskytuje pevný upevňovací bod.
Low Ride
Low Ride je speciálně navržená ergonomická konstrukce se dvěma montážními úrovněmi, která nabízí možnost namontovat vybavení v různých výškách, na bok, na vestu nebo v kombinaci s pádlem.
Thigh Rig
Thigh Rig byl navržen tak, aby splňoval požadavky taktických operačních jednotek. Perfektně sedí na noze a nabízí bezpečnou, ergonomickou mobilitu a snadný přístup. Je plně nastavitelný včetně dvou výškových variant, což umožňuje umístit pouzdro přesně tam, kde ruka uživatele přirozeně spočívá.

13 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení